Aktualności


Wieści z Gminy Lipsk

Godziny pracy obwodowych komisji wyborczych

I N F O R M A C J A

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1

z siedzibą: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lipsku, ul. Rynek 23, 16-315 Lipsk

w składzie:

1) Elżbieta Błaszczyk - Przewodniczący

2) Milena Anna Moniuszko - Zastępca Przewodniczącego

3) Stanisław Betko - Członek

4) Anna Jarmakowicz - Członek

5) Krystyna Karbowska - Członek

6) Gabriela Sawicka - Członek

7) Barbara Tarasewicz - Członek

informuje, że w dniu głosowania 9 czerwca 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00


I N F O R M A C J A

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2

z siedzibą: Remiza OSP w Bartnikach, Bartniki 16, 16-315 Lipsk

w składzie:

1) Karolina Buraczyk - Przewodniczący

2) Anna Czarnecka-Orpik - Zastępca Przewodniczącego

3) Joanna Boguszewska - Członek

4) Iwona Grabowska - Członek

5) Violetta Puciłowska - Członek

6) Mariusz Radziewicz - Członek

7) Wioletta Rokita - Członek

informuje, że w dniu głosowania 9 czerwca 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00


I N F O R M A C J A

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3

z siedzibą: Świetlica Wiejska w Rygałówce, Rygałówka 3, 16-315 Lipsk

w składzie:

1) Urszula Borodziuk - Przewodniczący

2) Antoni Snarski - Zastępca Przewodniczącego

3) Irena Baranowska - Członek

4) Teresa Dobko - Członek

5) Anna Garbecka - Członek

6) Aneta Hećman - Członek

7) Justyna Łukaszewicz - Członek

informuje, że w dniu głosowania 9 czerwca 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00


I N F O R M A C J A

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4

z siedzibą: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lipsku, ul. Rynek 23, 16-315 Lipsk

w składzie:

1) Krystyna Czarnecka - Przewodniczący

2) Wiesław Sapieszko - Zastępca Przewodniczącego

3) Aleksandra Białous - Członek

4) Katarzyna Bujnowska - Członek

5) Ala Karp - Członek

6) Paulina Kubryń - Członek

7) Ewa Lucyna Matuszewska - Członek

8) Katarzyna Diana Radziewicz - Członek

9) Eliza Rakus - Członek

informuje, że w dniu głosowania 9 czerwca 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00


I N F O R M A C J A

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5

z siedzibą: Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lipsku, ul. Rynek 23, 16-315 Lipsk

w składzie:

1) Jan Krysiuk - Przewodniczący

2) Natalia Sawicka - Zastępca Przewodniczącego

3) Elżbieta Bednarz - Członek

4) Agnieszka Eksterowicz - Członek

5) Ewa Protasiewicz - Członek

6) Ewa Beata Renkowska - Członek

7) Teresa Sapieha - Członek

informuje, że w dniu głosowania 9 czerwca 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00


I N F O R M A C J A

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6

z siedzibą: Środowiskowy Dom Samopomocy w Kuriance, Kurianka 43, 16-315 Lipsk

w składzie:

1) Franciszek Wiesław Bochonko - Przewodniczący

2) Wioleta Borodziuk - Zastępca Przewodniczącego

3) Kamil Borodziuk - Członek

4) Teresa Bugieda - Członek

5) Wiesław Łostowski - Członek

6) Krzysztof Matwiejczyk - Członek

7) Dominika Roszkowska - Członek

informuje, że w dniu głosowania 9 czerwca 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00


I N F O R M A C J A

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7

z siedzibą: Świetlica Wiejska w Skieblewie, Skieblewo 21, 16-315 Lipsk

w składzie:

1) Andrzej Kosakowski - Przewodniczący

2) Kacper Bartłomiej Krawczyk - Zastępca Przewodniczącego

3) Krystyna Danilczyk - Członek

4) Aneta Hećman - Członek

5) Alicja Hejdeman-Kochanowska - Członek

6) Wiesław Jarmusik - Członek

7) Danuta Krysiuk - Członek

informuje, że w dniu głosowania 9 czerwca 2024 r., rozpocznie pracę o godzinie 6.00

 

 

 

 

Urząd Miejski w Lipsku

ul. Żłobikowskiego 4/2, 16 – 315 Lipsk

Tel.: 87 64 22 700
Fax: 87 64 22 705
e-mail: gmina@lipsk.pl

Skrytka ePUAP:
/UMLipsk/skrytka

Strona www: https://www.lipsk.pl/

Godziny pracy:
poniedziałek-czwartek: 7.15 - 15.15
piątek: 7.30 - 15.30

Dane do faktur

Nabywca:
Gmina Lipsk
ul. Żłobikowskiego 4/2
16-315 Lipsk
NIP: 846 – 15 – 97 – 158

Odbiorca:
Urząd Miejski w Lipsku
ul. Żłobikowskiego 4/2
16-315 Lipsk

Konto bankowe
BS SUWAŁKI o/LIPSK
PL 46 9359 0002 0100 0143 2011 0001

Lokalizacja Urzędu Miejskiego w Lipsku: